Старшата на Спартак 1918 би Доростол с 1:0

07.10.2015 / 16:58 0

Юношите старша възраст на Спартак 1918 постигнаха поредна победа в регионалното първенство. На стадион "Спартак" "соколите" удариха Доростол (Силистра) с 1:0. Единственият гол в мача реализира Милен Бабаджанов от дузпа.

През целия двубой "соколите" пресираха съперника в собствената му половина, но много трудно стигаха до голови положения.

През първата част Симеон Симеонов удари греда, а през второто варненци имаха претенции за неотсъдена дузпа за нарушени в наказателното поле срещу Милен Бабаджанов.

В 40-ата минута Бербенков бе съборен в пеналта, а Бабаджанов изпълни по перфектен начин отсъдения от главния съдя Надя Белчева 11-метров наказателен удар за 1:0 и донесе успеха на Спартак 1918.