Стефан Станчев от Черно море изведен с линейка от стадиона на Пирин (кадри)

06.12.2015 / 14:38 0

Кадри: Блиц

Изключително неприятна ситуация стана на мача от 19-ия кръг на "А" група между Пирин и Черно море.

В 19-ата минута Стефан Станчев от състава на варненци се сблъска с Маркиньос, загуби съзнание и се свлече на земята, като най-вероятно си глътна езика.

Линейка влезе на терена, за да окаже помощ на защитника на гостите, който бе свестен и изведен от терена с линейка, а феновете по трибуните на стадион "Христо Ботев" започнаха да скандират името му. На негово място влезе Мамату Кулибали.

Току-що бе сйобщено, че Стефан Станчев ще остане в болницата в Благоевград за 24 часа.

Той ще бъде под лекарско наблюдение, за да се изключи възможността за вътрешен кръвоизлив в мозъка.

Домакините от Благоевград успяха да поведат в резултатата в 32-ата минута. Точен за тима на Наджи Шенсой бе Янко Сандански. В 44-ата минута Тодор Траянов вкара отново за Пирин и тимът вече води с 2:0. "Моряците" се отличиха с два неточни удара от началото на двубоя.