Суворово: В Шумен тренират по два пъти на ден, но ги бихме

31.08.2015 / 10:42 0

С гол на Никола Василев през второто полувреме Суворово измъкна трудна победа с 1:0 като гост над Шумен. „Благодаря на момчетата за характера и волята. През седмицата тренирахме само два пъти с по 6 и 7 души, а играч на шуменци казал на моите: „Ние от 3 месеца тренираме по два пъти на ден, а вие дойдохте и ни бихте“, заяви за „Народно дело“ треньорът на суворовци Венци Желев.

Наставникът разкри, че стигнали до трите точки, след като били леко прибрани отзад и разчитали на контри. „След почивката вкарах Денис Андреев на върха на атаката, а Никола Василев го изтеглих на фланга, и двамата изработиха гола“, допълни Желев.