Суворово тресна Тича 1948 с 2:1 Вижте резултатите от кръга в Североизточна „В“ група

19.04.2014 / 18:14 0

Суворово победи Тича 1948 с 2:1, след като на полувремето губеше с 0:1, в мач от Североизточна „В“ група. Гостите откриха чрез Мартин Христов, но след почивката Венци Маринов си вкара автогол за 1:1, а малко по-късно Никола Василев донесе трите точки на своите с майсторски удар. „Силният вятър затрудни действията на двата отбора, но сме радостни, че успяхме да бием“, заяви за petel.bg наставникът на суворовци Гавраил Гавраилов.

Резултати от XXIII кръг: Суворово – Тича 1948 2:1, Кубрат –Бенковски 2:2, Черноморц (Бч) – Шумен 1929 0:1, Ботев – Септември 1:2, Шумен 2010 – Светкавица 0:4, Провадия – Черноморец (Б) 1:0, Две Могили – Преслав 11:0, Белица – Силистра 3:0 (сл.)