Талантите на Черно море с победа и загуба срещу Динамо (Букурещ)

30.08.2015 / 15:48 0

Снимка: Chernomorepfc.bg

Победа и загуба записаха талантите от школата на Черно море в двете контроли срещу Динамо (Букурещ) на Национална спортна база “Спортпалас” край Варна.

Набор 2000 на „моряците“, воден от клубната легенда Тодор Марев, успя да подчини коравите румънци с 2:0 в здрав и оспорван мач, изпълнен с много интересни моменти и единоборства. Всичките попадения паднаха след почивката, като точни за домакините бяха Никалъс Радев и Антоан Вълчев. За „моряците“ игра и национала Лъчезар Йорданов, съобщава официалният сайт на клуба. Треньорът Тодор Марев заяви, че е доволен от играта на своите момчета, въпреки че има още какво да се желае. Той допълни, че ще се работи усилено за изчистване на грешките.

Преди това набор 2001 на Черно море с треньор Мартин Христов, отстъпи злощастно пред Динамо с 2:3. Варненци на два пъти повеждаха в резултата с голове на Иван Иванов и Мартин Минчев. Груби грешки в защитата обаче позволиха на румънците да стигнат до пълен обрат във финалните 10 минути от срещата.

Мартин Христов заяви, че е доволен от проверката, която той определи като изключително полезна за неговите момчета. “Две грешки в края ни лишиха от заслужена победа”, коментира още младия специалист пред клубния сайт.