Ужасът в Белгия! Една от жертвите тръгнала да посети майка си с 3-годишните си близнаци

23.03.2016 / 15:51 0

Снимка: Facebook

Първата жертва на атентатите в белгийската столица вече е идентифицирана. Това е 36-годишната перуанка Аделма Тапия Руиз, която загинала при взривовете на летището. 


Аделма планирала да посети майка си в Ню Йорк заедно с 3-годишните си близначки. Преди да се качи на самолета обаче експлозиите разтърсили летището. Единствено късметът спасил от гибел двете й деца - момичетата се заиграли и баща им ги отвел настрана, съобщи Нова тв. 

Друга жертва е Леополд Хехт, студент по право в Университета на Брюксел. Той е пострадал при взрива в метрото, бил е тежко ранен, но е починал от раните си часове, след като е бил закаран в болницата. 

Във Facebook е създадена и група, където семейства, чиито близки са изчезнали след атентатите, публикуват техни снимки с надеждата някой да ги познае.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама