В Търговище! ФК Спартак се къса от пропуски, губи нещастно след гол накрая

19.11.2016 / 15:55 6

След като се скъса от пропуски, ФК Спартак изгуби нещастно с 1:2 от Светкавица в мач от XVI кръг на Трета лига – Североизточна лига в Търговище, който завърши преди минути.

Победния гол за домакините падна в 90-ата минута след меле. Преди това Светкаица излезе напред в 60-ата минута, а в 65-ата Радослав Монев изравни с първото си попадение за варненци.

Последваха куп пропуски на спартаклии. С гола се разминаха Пламен Иванов, Ивайло Русев и Милен Бабаджанов, който не успя да отбележи почти от голлинията.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Петър Василев, Калоян Иванов, Вилиян Денчев, Давид Даражански (80 -Денис Драганов), Иван Добрев, Свилен Иванов (77 - Лоренцо), Радослав Монев, Ивайло Русев, Пламен Иванов, Милен Бабаджанов