Варненски гимнастички са втори отборно на държавното в категория "Б"

24.06.2014 / 14:18 0

Силно се представи отборът на Грация мебел стил (Варна) на държавното първенство по художествена гимнастика “Б” категория, което се проведе в зала “Арена Армеец” в София.

В отборното класиране при жените варненки в състав Теодора Славова и Соня Лазарова се класира на второ място.

В многобоя при жените втора е възпитаничката на Грация`07 Здравена Накева, с личен треньор Дарина Василева. Теодора Славова от клуб Грация Мебел Стил с треньор Здравка Саздова се класира на шесто място в многобоя. Соня Лазарова с треньор Ина Димитрова зае седмо място.

Участие в състезанието взеха още две от гимнастичките на Грация Мебел Стил - Диана Димитрова и Ванеса Сохейли с треньор Здравка Саздова. На отделните уреди (бухалки и обръч) Здравена Накева се класира на второ място. На бухалки Теодора Славова се класира седма, следвана от Соня Лазарова. На обръч Теодора завърши шеста, а Соня зае осмо място.

При ансамблите младша възраст варненския клуб (в състав Виктория Великова, Денислава Георгиева, Виолета Михайлова, Кристияна Ненова) с треньор Ина Димитрова се класира на четвърто място.