Вижте резултати и класирания в "А", "Б" и Североизточна "В" група
„А“ група
XI кръг: Берое – Локомотив 2:0, Славия – Пирин 0:0, Лудогорец – Черно море 1:1, Ботев – Монтана 1:0, Литекс - Левски 1:2
Класиране:
1.Левски 12:7 21
2. Лудогорец 15:9 20
3. Литекс 13:8 19
4. Берое 7:5 17
5. Славия 10:6 16
6. Черно море 11:11 15
7. Монтана 12:9 12
8. Ботев 7:15 12
9. Локомотив 9:15 11
10. Пирин 2:13 4
XII кръг: 17 октомври (събота), 16,15 часа: Черно море – Славия, 20 часа: Локомотив – Ботев, 18 октомври (неделя), 16,5 часа: Монтана – Литекс, 20 часа: Левски – Лудогорец, 19 октомври (понеделник), 20 часа: Пирин - Берое
-----------
„Б“ група
X кръг: Литекс II – Поморие 0:1, Спартак (Пл) – Локомотив (ГО) 0:1, Дунав – Локомотив (Мз) 3:0, Пирин – Банско 2:2, Септември – Добруджа 0:1, Нефтохимик – Созопол 0:0, Верея – Оборище 1:0, Лудогорец II – Ботев 0:1
Класиране:
1. Поморие 15:4 25
2. Дунав 22:9 23
3. Локо (ТО) 9:3 20
4. Ботев 13:16 19
5. Оборище 12:8 18
6. Созопол 16:12 17
7. Верея 14:8 15
8. Лудогорец II 15:13 13
9. Спартак 16:15 12
10. Нефтохимик 12:15 11
11. Пирин 11:16 11
12. Банско 13:15 10
13. Литекс II 10:18 9
14. Добруджа 6:10 8
15. Локо (Мз) 10:18 6
16. Септември 5:19 3
XI кръг: 17 октомври (събота), 16 часа: Локомотив (ГО) – Пирин, Оброчище – Спартак, Банско – Верея, Добруджа – Дунав, Локомотив (Мз) – Лудогорец 2, Созопол – Септември, Поморие – Нефтохимик, 19 октомври (понеделник), 16 часа: Ботев – Литекс 2
-----------
Североизточна „В“ група
VIII кръг:Шумен – Бенковски 7:1, Калиакра – Ботев 2:1, Суворово – Черноморец 0:4, Химик – Септември 3:2, Марисан – Интер 2:0, Тича 1948 – Две могили 2:0, Светкавица – Кубрат 3:0
Класиране:
1. Черноморец 27:4 24
2. Светкавица 19:7 19
3. Суворово 17:8 17
4. Калиакра 19:11 16
5. Шумен 18:8 15
6. Тича1948 15:11 13
7. Ботев 13:10 12
8. Кубрат 7:18 9
10. Химик 10:25 9
11. Интер 5:11 7
12.Марисан 11:21 6
13. Две могили 10:19 4
14. Септември 10:23 2
IX кръг: 10 октомври (събота), 16 часа: Интер – Калиакра, Ботев – Суворово, Две Могили – Шумен, 11 октомври (неделя), 16 часа: Кубрат – Химик, Бенковски – Светкавица, Черноморец – Тича 1948, Септември - Марисан