Влак блъсна момиченце, има опасност за живота му!

13.10.2015 / 16:31 0

Снимка: Булфото, архив

Момиченце на 2,5 г. е настанено в отделението по реанимация на МБАЛ „Д-р Иван Селимински“ - Сливен в тежко състояние, след като е било блъснато от влак, съобщиха пред блиц от болницата в града


Началникът на спешното отделение д-р Тодор Суванков съобщи, че детето е доведено в болницата от жители на кв. „Надежда“ в много тежко състояние около 14,30 ч. с видима деформация на черепа и с кръвонасядания в областта на главата. От изследванията са установени фрактура на черепа, контузия на мозъка и фрактура на лява ръка. Извършват се активни реанимационни процедури. Има опасност за живота на детето.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама