Все едно и също. Спартак 1918 отново падна - записа 11-а поредна загуба

24.10.2014 / 17:29 3

Спартак 1918 падна от Локомотив (ГО) с 0:2 в мач от XI кръг на  "Б" група на стадион „Спартак“. Това е 11-а поредна загуба на домакините, които са последни в класирането без спечелена точка.

Както е известно, двубоят бе дебютен за новия треньор на спартаклии Иван Маринов.

На стадиона имаше около 250 зрители, като интересното е, че близо 80 привърженици на двата отбора гледаха мача заедно - в сектора, където преди време викаше агитката на домакините.

В 7-ата минута силен удар ан Радулович бе избит от вратаря. После играта се разви равностойно, без положения преди вратите. В 24-ата минута гостите откриха резултата. Попадението вкара племенникъг на Красимир Балъков - Антоний Балъков, който посрещна избитата от вратаря топка и я насочи в мрежата - 0:1. В 40-ата минута отново Балъков удвои резултата със силен удар от 25 метра в горния десен ъгъл - 0:2.

В 55-ата минута реферът отмени гол на Радулович заради засада. Пламен Иванов оспори решението на съдията и получи жълт картон. Малко по-късно гостите уцелиха гредата, а в 70-ата минута в игра за тях се появи синът на Бончо Генчев - Явор.

Съставите

Спартак 1918: Димитров, Маринчев, Тодоров, Донев, Събков (78-Калудов), Илиев, Аначков, Радулович, Чипев, Пл. Иванов, Стефанов (56-Малчев)

Локомотив: Рашков, Пенев, Иванов, Мицаков, Ат.Димитров (70-Генчев) Фиданин, Генчев, Апостолов (86-Горанов), Балъков, Смирнов,Трифонов

Жълти картон: Събков/Апостолов

Съдия: Стефан Павлов