Спартак разби Бозвелийско с 4:0. Иван Добрев вкара унииален гол от корнер!

15.11.2015 / 15:48 1

Снимка: petel.bg, архив

Отборът на Спартак разби Бозвелийско с 4:0 в мач от X кръг на "А" областна група на втория терен в Суворово.

Варненци бяха подкрепяни от над 100 свои фенове .

В 4-ата минута спартаклии откриха резултата с уникален гол на Иван Добрев направо от ъглов удар. Халфът завъртя майсторски топката и с помощта на вятъра тя се заби в далечня ъгъл.

Попадението даде импулс на подопечните на Митко Пантев и те продължиха да атакуват яростно. Десо Дяков опита странична ножица, но топката премина встрани, а удар с глава на Ники Иванов-Барона също излезе в аут.

Натискът на Спартак се увенча с втори гол в 59-ата минута. Вкара го Данчо Пенев (на снимката до топката) със страхотно изпълнение от фаул, след който топката се отби от гредата и влезе в мрежата - 2:0. В 63-ата минута Ивайло Димитров направи резултата класически. Той завърши с майсторски удар прекрасна комбинация - 3:0.

В 77-ата минута Ивайло Димитров се разписа отново, този път с глава след пас на Ивайло Георгиев, и направи резултата 4:0.

Спартак е на четвърто място, но ще зимува втори, ако победи Провадия и вземе отложения си двубой с Атлетик.

Вчера Провадия записа втора загуба в групата - с 0:1, от Ботев в Брестак.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Галин Петков, Иван Иванов, Станислав Йовчев, Йордан Янев, Иван Добрев (57-Димитър Петев), Николай Иванов, Йордан Пенев (ж.к.), Мартин Русев (61-Ивайло Георгиев), Ивайло Димитров, Десислав Дяков (69-Кристиян Славов)