Черно море падна от Локомотив (Сф) на "Тича". Топ 6 вече е далеч (снимки)

28.09.2014 / 18:51 2

Отборът на Черно море изгуби от Локомотив (Сф) с 0:1 в мач от X кръг в "А" група на стадион "Тича" и се отдалечи на 8 точки от топ 6.

В 9-ата минута гостите откриха резултата. След вдигане от корнер Бранеков вкара с глава - 0:1. Две минути по-късно след пряк свободен удар за Локомотив Шехуди посрещна отбилата се в стената топка, но стреля встрани от вратата.

В 30-ата минута Симеон Райков изпълни страхотно пряк свободен удар, но Митрев с мъка изби топката, която летеше към долния ляв ъгъл.

Осем минути по-късно Венков хвърли тъч, кълбото попадна в Бургхард, но полякът шутира високо над вратата. Малко след това удар на Даниел Генов бе спасен от Китанов.

В началото на второто полувреме Миро Манолов смени Петков, а домакините продължиха да играят с трима в защита, за да атакуват с повече играчи. В 48-ата минута Том шутира, Китанов изтърва топката, но бранител я доизчисти.

В 53-ата минута Китанов се забави с вкарването на топката в игра и с неточен пас я отправи към Генов. Последва удар, но стражът на домакините улови.

В 63-ата минута след бърз тъч отдясно на Александров, Божилов прати прострелно центриране от въздуха към Манолов, който от чиста позиция не успя да засече топката. Три минути по-късно удар на Коконов се отби от крака на Стенио. Натискът на домакините продължи и шут от фаул на Райков бе избит с вещина от вратаря. Пак Митрев спаси и два мощни удара на Коконов, а два шута на Райков не улучиха целта. В 83-ата минута Божилов се контузи и бе сменен принудително от Расим.

Съставите

Черно море: Китанов, Александров, Ж.Атанасов, Котев, Венков, Стенио, Марчин, Коконов, Божилов (83-Расим), Райков, Петков (46-Манолов)

Локомотив: Митрев, Ранджелович, Бранеков, Генов (71-Манолов), Трифонов, Романов, Иванов (79-Траянов), Шехуди (90+3 - Хаджиев), Том, Ливраменто, Елтон

Съдии: Таско Тасков, Иво Колев, Николай Георгиев

Жълти картони: Котев/Ранджелович