За ЧРД на Станислав Стоянов: Черно море тресна Левски с 3:1. Прекъсна черна серия

10.09.2014 / 19:34 0

Дубълът на Черно море тресна Левски с 3:1 на терена под Аспаруховия мост и поднесе най-добрия подарък на своя треньор Станислав Стоянов за рождения му ден. Специалистът навърши 38 години днес. Освен това „моряците“ прекъснаха черната серия от три загуби поред.

В 25-ата минута Александър Попов откри с глава и рикошет в бранител, а между 60-ата и 70-ата минута Николай Минков и Илиян Неделчев убиха интригата с два майсторски гола. Към края гостите успяха да стигнат до почетно попадание. За домакините от представителния тим играха Илко Пиргов и Димо Атанасов.

„Изключително съм доволен от игровото поведение на момчетата, които ме направиха щастлив треньор. До почивката имахме и други шансове, но ги пропиляхме, а това, което създаде Левски, Илко Пиргов го спаси. През второто полувреме вкарахме попадения за учебник. Много силно игра Димо Атанасов“, заяви за petel.bg Станислав Стоянов.

Съставът: Илко Пиргов, Мартин Костадинов, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Емил Илиев, Александър Попов, Александър Йовчев, Карин Мадуян (71-Димитър Балчев), Димо Атанасов (75-Никола Дамянов), Николай Минков, Илиян Неделчев (80-Ангел Стоянов)