Завариха котка да ръфа тялото на починалия си стопанин във врачанско село

23.12.2014 / 10:51 0

Съседи завариха котка да ръфа тялото на починалия си стопанин във врачанското с. Фурен. Самотноживеещият Благой Банчев бил открит мъртъв в понеделник.

Тялото на 59-годишният ерген започнало да се разлага и според съдебните лекари е починал поне 4 дни преди да бъде открит. В четвъртък миналата седмица Банчев бил забелязан за последно след като посетил кметството да се подпише след присъда на пробация.

Мъжът бил осъден за кражба на ток и трябвало да полага парафа си два пъти седмично. Когато в понеделник не се появил, кметицата на селото Галина Михалкова веднага уведомила пробационния служител в Криводол, пише 24 часа.

Заедно със съседи на самотника служителят отишъл в дома му, където се натъкнали на зловеща картина. Мъжът лежал облечен с връхните си дрехи в една от стаите, а котка разкъсвала лицето му.

Според първоначалният оглед няма данни за упражнено насилие върху Банчев и според лекари той е починал от инфаркт. По случая е заведено досъдебно производство.


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама