„Епъл” купиха приложението „Шазам”

11.12.2017 / 21:06 0

Технологичният гигант „Епъл” е купил приложението за разпознаване на музика „Шазам”, предадоха световните агенции.

Нито една от двете компании обаче не съобщи цената на сделката, но се предполага, че е около 400 млн. долара, съобщава Нова тв.

„Радваме се, че „Шазам” и талантливият им екип ще се присъединят към „Епъл”. Откакто съществува „Епъл стор”, „Шазам” е едно от най-популярните приложения”, съобщи говорител на компанията.

„Епъл мюзик” и „Шазам” си пасват. Имаме вълнуващи планове заедно и нямаме търпение да ги реализираме”, допълват още от „Епъл”.

Други технологични компании също изявиха желание да купят приложението, сред които са „Спотифай” и „Снапчат”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама