„Ислямска държава“ официално пое отговорност за стрелбата във Виена

03.11.2020 / 21:56 2

фото: pixabay.com

Отговорност за смъртоносната стрелба във Виена в понеделник пое групировката "Ислямска държава", се казва в изявление на групировката по каналите на „Телеграм“, предава AFP. В изявлението се посочва, че "войникът на халифата" е отговорен за нападението в понеделник вечерта в австрийската столица, при което загинаха четирима души, припомня Пик.

В отделно изявление, придружено от снимка на въоръжения нападател, пропагандното подразделение на „Ислямска държава“ Amaq говори за "атака с оръжие вчера (понеделник) от боец на Ислямска държава във град Виена".


 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
Марио (преди 5 години)
Рейтинг: 18735 | Одобрение: 3595
На ЦРУ зомбитата.
1
0
kris (преди 5 години)
Рейтинг: 638780 | Одобрение: 126205
Докато умните се наумуват....лудите си лудуват.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама