Лудогорец надигра с 3:1 Локомотив (Пловдив)

25.07.2021 / 23:41 0

Снимка: Pexels

Отборът на Лудогорец надигра с 3:1 като гост Локомотив (Пловдив), в среща от първия кръг на футболното ни първенство.

Двата отбора си размениха по една опасна атака още в самото начало на мача, а в 11-ата минута Алекс Сантана от гостите улучи напречната греда с далечен удар.

В 39-ата минута Ману направи нов пропуск за Лудогорец, след като излезе на стрелкова позиция, но прати топката над вратата.

Малко по-късно Георги Минчев с глава също стреля над вратата на гостите.

В 44-ата минута Ману засече едно центриране и порази вратата на пловдивчани.

Ситуацията бе разгледана от ВАР, а голът бе зачетен, предава БНР.

В 67-ата минута Димитър Илиев с мощен удар направи 1:1.

Лудогорец отново поведе чрез Кирил Десподов в 76-ата минута, а Текпетей оформи крайния резултата в 4-ата минута на добавеното време.