От Торино напират за талант на Черно море от няколко месеца

05.06.2017 / 15:07 0

Италианският Торино е силно впечатлен от развитието на младия талант на Черно море Мартин Минчев. “Биковете” следят от няколко месеца младока и сега го поканиха за петдневни проби, които започват днес, съобщава "Спортал".

Един от шефовете на школата на италианците Андреа Фабрини лично е пожелал да види на място 15-годишния нападател на “моряците”. Минчев е препоръчан на Торино от мениджъра Диян Янков и още през пролетта трябваше да пътува за тестове, но заминаването се отложи заради участието му в двубои на първия отбор на варненци в Първа лига. 16-годишният Минчев се включи в няколко срещи на Черно море и дори бе титуляр в последния мач от шампионата срещу Левски на Герена.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама