Спартак се скъса от пропуски и изпусна победата в Тервел

01.09.2018 / 19:33 18

Отборът на Спартак се скъса от пропуски и изпусна да победи като гост Септември. Двубоят в Тервел от третия кръг на Трета лига - Североизточна група завърши 2:2. Домакините водиха с 2:0 след първото полувреме, но след почивката варненци изравниха.

Головете за тях реализираха  Валентин Веселинов и Васко Боев от дузпа.

Спартаклии пропуснаха над 10 чисти положения и уцелиха две греди, което им попречи да вземат първата си победа като гост в третия ешелон.

Съставът на Спартак: Иван Атанасов, Александър Йовчев, Боян Илиев, Иван Великов, Стефан Иванов, Милен Николов (46-Тодор Маринчев), Валентин Веселинов, Васко Боев, Илиян Неделчев (30-Даниел Димитров), Десислав Дяков (46-Иво Михайлов), Ивайло Русев