10 от дубъла на Черно море изпуснаха Локо (Сф). Дани Георгиев профука дузпа

11.03.2015 / 17:02 10

Дублиращият отбор на Черно море не успя да победи Локомотив (София) в двубой от 21-ия кръг на шампионата и мачът под Аспаруховия мост във Варна завърши 0:0. "Моряците" нямаха никакъв късмет през първото полувреме. Още във втората минута те получиха право да изпълнят дузпа, след като Илиян Неделчев бе спънат в наказателното поле. Завърналият се след 7 месеца в игра Даниел Георгиев обаче не успя да преодолее вратаря, който спаси удара му. В 25-ата минута пък Слави Сталев бе изгонен заради два жълти картона.

Въпреки че играха с човек по-малко повече от 60 игрови минути, варненци бяха по-добрият тим на терена, но нямаха късмет да реализират някое от положенията си. Най-сериозното от тях бе в 90-ата минута, в която Илиян Неделчев излезе сам срещу вратаря, но не можа да го преодолее. За домакините пропуски направиха още Кристиан Пешков и Емил Илиев.

„Мачът се разви лошо за нас с пропусната дузпа и червения картон. Момчетата се стараха, опитваха да вкарат, но нямаха късмет“, заяви за „Народно дело“ треньорът на Черно море Станислав Стоянов. Той похвали Даниел Георгиев за старанието.

Черно море: Валери Вълев, Тони Стоичков, Александър Йовчев, Слави Сталев, Мартин Костадинов, Емил Илиев, Даниел Георгиев (65 Ангел Стоянов), Илиян Недечев, Бекир Расим (46 Георги Гушлев), Карен Мадоян (37 Стефан Иванов), Кристиан Пешков