12 хиляди души само за 1 час гласуват в анкетата на Божков във Фейсбук
20.05.2020 / 08:34 2

Снимка: Булфото
Само в първия час 12 хиляди души вече са гласували в анкетата на Васил Божков, която той пусна във фейсбук профила си във връзка със собствеността на футболния клуб Левски. 80% от тях са съгласни новият собственик на акциите на клуба да бъде определен чрез електронен вот, пише dnes.bg.
Както писахме, Васил Божков пусна тази сутрин анкета, насочена към привържениците на отбора.
"Когато един премиер се страхува или не може да се подпише, идва време за избори. Съгласни ли сте новият собственик на акциите на ПФК Левски да бъде определен чрез електронно гласуване?", написа Божков.
Съобщете ни, ако видите грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .
Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg