15-годишните „моряци“ биха Дунав Русе

28.05.2023 / 14:40 0

Снимка: Chernomorepfc.bg

Талантите на Черно море записаха победа с 2:0 при домакинството си на Дунав Русе в мач от 29-ия кръг на Елитната група до 15 години. На стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост „моряците“ откриха резултата в 20-ата минута след автогол. Виктор Иванов оформи крайния резултат в 45-ата минута след центриране на Денислав Младенов.

Кристиан Михайлов и Денис Младенов пропуснаха да направят резултата класически, след като се озоваха на чисти положения.

В последния кръг Черно море гостува на Локомотив София. Мачът е на 4 юни, неделя от 10:30 часа.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Петър Николов, Емануил Няголов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Виктор Иванов, Стефан Сивков, Кристиан Михайлов, Виктор Димитров (Адриян Калев, Преслав Петков, Теодор Костадинов, Иван Иванов, Кирил Петров, Мартин Пенчев, Симеон Желязков, Максим Михайлов, Боян Русинов).