15-годишните “моряци” със загуба в София

21.10.2018 / 13:15 0

15-годишните футболисти на Черно море отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Национал София в мач от Елитната група в тази възраст. “Моряците”, водени от Станислав Стоянов, не изиграха най-добрата си среща от началото на сезона.

През първата част домакините стояха доста по-добре от варненци и заслужено на почивката водеха с 2:0. Попаденията на Национал паднаха в рамките на пет минути – в 30-ата и 35-ата.

През второто полувреме Серги Кешкерян засече с глава центриране от фаул и намали. Попадението внесе увереност в “зелено-белите” футболисти, но до края на срещата нов гол не падна.

В следващия кръг Черно море приема Лудогорец. Срещата е на 3 ноември (събота) от 12 часа на стадион “Корабостроител”.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев, Стефан Димов, Галин Панев (40-Валентин Вълчев), Делян Илиев, Мартин Илиев (55-Дойчин Дочев), Николай Златев, Симеон Иванов, Берк Бейхан, Милен Николов, Алекс Костов (35-Серги Кешкерян), Марин Петков.