15-годишните “моряци” въртят 1:1 с Берое в Стара Загора

04.09.2021 / 19:06 0

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море завърши 1:1 при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от 3-ия кръг на Елитната група до 15 години, съобщава официалния сайт на варненци.

“Моряците”, водени от Иван Николов, направиха силно първо полувреме, но не успяха да си реалзиират положенията. Ивайло Димитров откри резултата в 20-ата минута, а в продължението на първата част Берое изравни след корнер.

Втората част бе равностойна, като и двата тима имаха ситуации, с които да спечелят срещата, но не успяха да ги завършат по най-добрия начин.

В сряда, 8 септември Черно море приема Септември София в отложен мач от втория кръг. Срещата е от 10 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Емануил Няголов, Сергей Чижик, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Никола Недков, Елиян Александров (Ерик Георгиев, Драгослав Петров, Ивайло Радев, Кристиан Андонов, Даниел Костадинов, Дениз Гюрселов).