17-годишните “моряци” удариха Берое

14.08.2022 / 09:24 0

Отборът на Черно море записа първа победа в Елитната група до 17 години. След като започнаха с равенство 1:1 с Левски в София, днес “моряците” на Тодор Каменов надиграха тима на Берое с 1:0 в мач от 2-рия кръг на Елитната група. Единствения гол в срещата реализира Кристиян Евдокиев в 28-ата минута. Той се разписа след асистенция на Борис Стойков.

Освен попадението, Евдокиев на два пъти нацели гредата. Първо с глава след центриране от фланга, а след това след самостоятелна акция и удар по диагонала. Във втори пореден мач варненци създават доста положения, но правят елементарни грешки в завършващата фаза и трудно отбелязват попадения.

В следващия кръг Черно море гостува на Ботев в Пловдив. Мачът е в четвъртък, 18 август от 11 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Кристиян Иванов, Александър Киров, Георги Пасков, Петър Маринов, Димитър Ковачев (Георги ненов, Иво Николов, Даниел Райчев, Кристиян Стоянов, Ивайло Димитров, Димитър Заимов, Йоан Стилиянов).