17-годишните “моряци” удариха Локо Пловдив у дома

22.09.2019 / 22:56 0

Юношите младша възраст на Черно море победиха тима на Локомотив Пловдив с 2:0 в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

“Моряците” откриха резултата в 22-ата минута. Тони Иванов реализира с глава след центриране от фаул. До края на полувремето варненци имаха още няколко добри флангови атаки с центрирания в наказателното поле, но пропуснаха да отбележат.
В 62-рата Тони Иванов открадна топката между бранителите и вратаря, но бе фаулиран в наказателното поле. Берк Джевдет реализира отсъдената дузпа, с което оформи и крайния резултат.
В следващия кръг Черно море гостува на Славия. Мачът е на 29 септември, неделя от 12 часа в София.
Съставът на Черно море: Денислав Жеков, Ясен Минчев (70-Еркан Реджебов), Берк Джевдет, Стелиян Чалъков (75-Денислав Славов), Теодор Тотев, Пресиян Михайлов (75-Кирил Георгиев), Тони Иванов, Симар Емен, Даниелс Ахмедов