17-годишните “моряци” удариха Витоша на стадион "Летище"

16.09.2018 / 16:07 1

Отборът на Черно море записа успех с 2:0 при гостуването си на Витоша в Бистрица в мач от третия кръг на Елитната група до 17 години. Срещата се игра на стадион “Летище”, като през първата част и двата отбора не създадоха чисти голови положения.

В 60-ата Минута Паоло Пасков откри резултата, а 10 минути по-късно Радостин Златев удари греда. В 75-ата отново той се озова на стрелкова позиция и този път прониза стража на домакините за 2:0.

В следващия кръг Черно море приема Монтана на 23 септември (неделя). Срещата е на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост от 10,30 часа.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Петър Иванов (60-Калин Георгиев), Росен Стефанов, Златин Станков, Радостин Желев, Димитър Ралчев, Светослав Николов (85-Драгомир Радев), Мартин Милушев (75-Евгени Желязков), Радослав Златев, Паоло Пасков (70-Тони Иванов), Джан Хасан.