1800 лева глоба за неправилно паркиране за 27-годишна шофьорка
Булфото
Млада водачка е успяла да натрупа 83 фиша за неправилно паркиране на едно и също място – на ул. „Стойчо Мушанов“ в подножието на Стария Пловдив, близо до Източната порта.
Въпреки че многократно е била санкционирана от контролните органи, тя продължавала да спира неправилно. Глобите ѝ са натрупани през 2023 и 2024 година, като четири от тях са по 50 лв., а останалите – по 20 лв, цитира Евроком.
Дълговете ѝ към градската хазна излезли наяве, когато отишла да си вади важен документ в институция. След като ѝ било обяснено, че трябва да плати глобите си, тя веднага се изстреляла към касата на Община Пловдив, извадила парите и ги платила наведнъж.
Служители се смаяли, след като 27-годишната жена платила накуп всичките си глоби за неправилно паркиране. Общата им стойност е 1800 лв.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

2
0
