19-годишен младеж подпали две къщи в Септември

07.03.2023 / 15:17 0

Снимка: Пиксабей

Млад мъж направи нещо недопустимо в наш град.

Младеж от Септември е установен като извършител на два палежа, като и при двата са засегнати къщи и помощни сгради към тях, съобщават от Областната дирекция на полицията в Пазарджик. 

През нощта на 5 срещу 6 март лумнал пожар в селскостопанска постройка и част от къща в гр. Септември. Собственик на имота е 21-годишна жителка на същия град, пише novini.bg.

Към мястото незабавно били насочени екипи на пожарната и полицията. След потушаването на пожара бил извършен щателен оглед, а разследването на случая било поето от служители на „Криминална полиция“ при Районното управление в Септември.

Не след дълго те установили, че автор на палежа е 19-годишен тийнейджър. В хода на работата с него полицаите разбрали, че той е автор и на аналогичен палеж в края на февруари. Тогава отново са горели покрив на барака и долепената до нея къща, собственост на 57-годишна жена от Септември. 

Работата по случаите продължава, водят се досъдебни производства.   

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама