2000 лева глоба за Митко, който "летя" със 127 км/час в Пловдив

10.06.2024 / 19:53 1

Снимка Пиксабей

"Петел" следи какво се случва с младежа, който бе хванат да "фучи" с колата си по улиците на града под тепетата.

21-годишният Митко Бошнаков, заснел се да шофира със 127 км/час по бул. "Цариградско шосе" в Пловдив, беше признат за виновен по бързо производство на Районната прокуратура.

След споразумение, одобрено от съда, му е наложено административно наказание - глоба от 2000 лева.

Лишен е и от правото да управлява моторно превозно средство за срок от 1 година. Случаят е от 20 април, а младежът е публикувал видеоклипа в социалните мрежи, пише dnes.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
Радостин (преди 2 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Малко са ! Глобата да е над 10 000 лева и конфискация на колата да престанат да се мачкат като хлебарки.
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама