22-годишен открадна GPS, стереоуредба и много лекарства от кола във Варна

17.12.2015 / 12:57 0

Снимка: Булфото

На 16 декември е подаден сигнал за кражба от лек автомобил "Фолксваген", паркиран пред частен дом на ул. "Поп Харитон" във Варна. Неизвестно лице е разбило патрон на предна дясна врата на автомобила и е извършило кражбата на навигационна система, музикална уредба и неустановено количество блистери на различни медикаменти.

След проведени незабавни оперативно-издирвателни дейности е установен и задържан за срок до 24 часа извършителят – 22-годишният С.А. от Варна, известен на МВР.

По случая има образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на дежурен прокурор от Районна прокуратура – Варна. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама