"24 часа": Истина или лъжа: Енчо Керязов е заедно с Мария Игнатова?

25.11.2017 / 16:56 3

Причината за раздялата на Мария Игнатова и Димитър Рачков е акробатът Енчо Керязов. Той е на път да се разведе със съпругата си, защото от няколко месеца е в любовна връзка с Игнатова. Това писаха някои много жълти медии, като към новината прикрепиха снимка как Керязов си говори с актрисата.

Лъжа е, каза Енчо Керязов по повод всички жълти публикации. “Идея си нямам как го измислиха това. Публикували са една наша снимка как си говорим и останалото е измислица. Познаваме се с Мария и имаме изцяло работни взаимоотношения”, казва с недоумение българският акробат. За него това е първи сблъсък с жълтите медии и намира лъжливите писания за обидни. “Аз не обръщам чак толкова внимание, но това засяга и моите близки. Вероятно се отразява най-зле за Митко Рачков и Мария Игнатова”, казва Енчо Керязов и добавя, че сега се притеснява да седне в заведение с някоя популярна жена.


/24 часа

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама