3 клуба взеха титлите в 15-тата регата "РУСАЛКА"
3 клуба взеха титлите в 15-тата регата "Русалка", от която се проведоха 8 гонки. За крайното класиране бяха зачетени 7 от тях, като най-лошата за ветроходците беше изхвърлена. Условията за състезанието бяха много добри, при подходящ вятър за трите класа "Лазер".
Победителите:
Лазер 4,7:
Марина Димитрова от "Черноморец" (Бс) при девойките
Любен Тодоров от ОМК Несебър при юношите
Лазер Радиал:
Георги Никитов от "Черноморец" (Бс)
Лазер Стандарт:
Иван Димов от ОМК "Несебър" при младежите
Даниел Николов от "Черно море Бриз" при мъжете
Наградите връчиха зам. кмета на Каварна Митко Недев и президентът на българската федерация по ветроходство - Росен Марангозов, който и закри регатата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

