300 ученици се включиха в Общинския ученически турнир по плуване във Варна

02.06.2026 / 19:50 2

Снимки: Община Варна

300 ученици взеха участие в Общинския ученически турнир по плуване, който се проведе на плувен комплекс „Приморски“ в морската столица по случай Международния ден на детето – 1, юни и бе открит от директора на ОП „Спорт – Варна“ Юрджан Ахмед.

Турнирът, организиран от Дирекция „Спорт“ при Община Варна, премина при голям интерес от страна на малчуганите и техните родители. 

Надпреварата се проведе в четири възрастови групи за момичета, момчета, девойки и юноши, като победителите в комплексното класиране по възрастови групи са следните:

Възрастова група 2–4 клас
СУ „Найден Геров“
СУ „Св. Климент Охридски“
ОУ „Ангел Кънчев“

Възрастова група 5–6 клас
ОУ „П. Р. Славейков“
МГ „Д-р Петър Берон“
СУ „Св. Климент Охридски“

Възрастова група 7–8 клас
Първа езикова гимназия
МГ „Д-р Петър Берон“
ОУ „П. Р. Славейков“

Възрастова група 9–11 клас
МГ „Д-р Петър Берон“
Първа езикова гимназия
ПМГ „Акад. Методий Попов“

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
ПраБългарин (преди 1 седмица)
Рейтинг: 75817 | Одобрение: -28468
В 1ви клас ме записаха да тренирам плуване при Златинов, беше един от най добрите треньори, отдавна не е между живите. Започнах от стълбите на локвата, а в 5 6 клас вече ме искаха в отбора по водна топка. Много яки спомени, 6 часа сутринта съм тръгвал от нас, за да съм в 7 часа на тренировка. Басейна празен, няма хора, слънцето изгрява, после от басейна направо отивахме на плаж... Единствения проблем беше, че водата в големият басейн не се сменяше на време, оставяха я хубаво да позеленее...
0
3
MrBean (преди 1 седмица)
Рейтинг: 226091 | Одобрение: -2189
Браво! Вчера го пуснаха в експлоатация и ето вече екшъна почна.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама