41-годишен шофьор опита да подкупи полицаи в Първомай

12.09.2022 / 20:40 0

Снимка Булфото

Екшън на тъмно на пътя в наш град.

41-годишен водач бе задържан за подкуп от служители на реда в Първомай. Половин час след полунощ в неделя той бил спрян с управлявания лек автомобил "КИА“ за рутинна полицейска проверка на кръстовище в града, съобщиха от ОД МВР Пловдив.

Униформените установили с дрегер, че мъжът е употребил алкохол  около 0,9 промила и започнали да оформят  необходимите документи за административното нарушение, пише plovdiv24.bg.

В този момент обаче шофьорът решил да осуети действията им и подхвърлил в служебната кола банкнота от 50 евро. Мъжът е задържан веднага и отведен в районното управление. Пристигнала на място дежурна оперативна група направила оглед и иззела парите. Срещу извършителя е образувано бързо производство.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама