66-годишен мъж изпотроши три коли с кирка в Кюстендилско
Редактор: Юлия Георгиева
кадър Нова тв
66-годишен мъж изпотроши с кирка три коли в Кюстендилско. Счупени са стъклата на автомобилите, повредени са капаците, разказва Нова тв.
_%20384x%20744.png)
Той има и предишни подобни изяви. Оказва се, че същият човек преди време е запалил колите на потърпевшите сега.
_%20379x%20655.png)
Има им зъб явно, коментира Виктор Николаев.
При заснемането на мъжа след предишни негови пряви, той отправя заплахи към снимащия. "Мани се оттука, ще те запалим", коментира човекът.
_%20421x%20733.png)
Инцидентите се случват в село Яхиново, откъдето е и извършителят.
Георги Гущеров посред нощ започна да троши колите с копач, разказва свидетел на случката.
Това не е за първи път. Той изпотроши колите с копача. Преди това е влизал в къщата ни в мазето, във външната баня, разказва той.
Той не е много добре човека. Преди време ме беше обвинил, че имам някакво оръжие от НАСА, с което съм разболял близката му, която почина от рак, че с него съм му въздействал на мозъка, разказва човекът.
Вадил ми е нож, пистолет, заплашвал ме е, заплашвал е детето ми. Влизанията му в къщата ми са многобройни, посочи той.
Живеем в постоянен страх, разказва друга потърпевша.
Многократно сме подавали жалби в прокуратурата и в полицията, но го прибират за малко и пак го пускат, посочи жената.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

3
1
