85-годишен дядо уби съпругата си в Турция, ревнувала го от активността му в интернет
Илюстрация Уикипедия
Осемдесет и пет годишен дядо в Истанбул уби 76-годишната си съпруга заради нейната ревност, породена от активността му в социалните медии, съобщава "Хюриет дейли нюз".
Двамата имали 50-годишен брак и живеели в Германия, но били пристигнали в Истанбул на почивка, предаде БТА.
Според информация на в. "Сабах" те били намерени от свои роднини, които не могли да се свържат с тях по телефона. Когато били открити, и двамата били окървавени. Жената - Есма А., била наръгана в сърцето, а съпругът й - Билял А. бил с прерязани вени на китките в явен опит за самоубийство.
Съпругата е издъхнала по-късно в болницата, но мъжът бил спасен.
Билял А. признал пред полицията, че е убил жена си, защото го ревнувала от активността му в социалните медии.
"Тя си мислеше, че контактувам с някого в социалните медии. Скарахме се. Тя ми каза да напусна къщата и че вече не ми вярва. Това беше последното ни спречкване," заявил старецът пред полицаите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

