АУДИ СЕ ТЪРКАЛЯ 50 МЕТРА ВЪВ ВАРНА, ОТСЕЧЕ БОРЧЕ, ПРЕЛЕТЯ МЕЖДУ ДВА БУЛЕВАРДА (СНИМКИ)

07.07.2013 / 12:23 1

Александър Тодоров,

снимки Румен Сарандев

Зловеща катастрофа е станала тази сутрин на бул. „Васил Левски“, научи „Петел“. От булеварда с бясна скорост, вероятно след загуба на управление, в тревните площи излита лек автомобил „Ауди“, с варненска регистрация. 

Следите на автомобила още се виждат в тревата, както и на асфалта. Лекият автомобил първо удря храстите в началото на тревните площи, където оставя своя номер и част от задната си броня.

Повече от 50 метра по-нагоре „Ауди“-то се врязва в дърво и буквално го отсича. Колата се обръща по таван и няколко пъти се завърта разпилявайки огромен брой части под капака си.

В радиус от 50 метра могат да се видят останки от возилото, което се спира на метри от бул. „Княз Борис I“. „Петел“ научи, че в  момента полицията издирва водача, който по чудо след каскадата е оцелял.


Известно е към момента, че собственикът на колата е извън граница. Няма данни дали към момента на инцидента е имало други хора в колата, която днес около обяд беше изтеглена от тревните площи.


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама