Ади Радева заговори за "Ролс-Ройс", а Виктор каза, че знае какво е да...
15.01.2019 / 07:10 0
Редактор: Виолета Иванова
e-mail: [email protected]
Интересна ситуация се получи току-що в ефира на сутрешния блок на "Нова телевизия".
Водещата Аделина Радева заговори за скъпите коли, които са купени от българи в последната година. "Имаме и "Ролс-Ройс". Не, че "ние" имаме, а някой българин си го е купил", каза тя, а колегата й Виктор Николаев побърза да се пошегува: "Аз знам какво е да... нямаш "Ролс-Ройс".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

