Адвокатът на Баневи от Франция: Те не искат да бъдат върнати в България!

16.11.2018 / 17:19 7

Редактор: Виолета Иванова

e-mail: [email protected]

Семейство Баневи не желаят да бъдат върнати в България. Това съобщи пред БТВ френският им адвокат Винсент Пенард. Според него проблемът е, че българските власти са знаели, че те се прибират и въпреки това ги арестуват във Франция. 

"Задържат ги на летището. Френските власти им казват: "Имаме европейска заповед за арест, задържани сте!" Нямало е насилие, никой не се е противопоставял. Няма агресия. Но Баневи са задържани пред много и пред децата им. Не е имало журналисти. 
По френска процедура се слагат белезници. Френският съд не се занимава дали са виновни или не. Предавам само становището им. Не искат да се върнат.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
13
3
motoristka (преди 7 години)
Рейтинг: 78028 | Одобрение: 36468
Пък, Арабаджиевите, май съвсем спряха да ги търсят....
Минусите от троловете, потвърждават правотата на написаното! :)

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама