Аферата "Митници": Един от обвиняемите иска да излезе на свобода

08.08.2024 / 08:14 0

Булфото

Пред втора инстанция Марин Димитров, който е един от обвиняемите за аферата с корупция в митниците, ще поиска да излезе на свобода, съобщи Нова. По делото обвинени още са бившата шефка на агенцията Петя Банкова, бившият главен секретар на МВР Живко Коцев, синът на Марин Димитров-Стефан, както и соченият за контрабандист Николай Николов-Паскал.

В ареста обаче са само Банкова и баща и син Димитрови. Бившият главен секретар Живко Коцев е на свобода срещу гаранция от 20 000 лева. За Паскал съдът едва преди две седмици разреши на прокуратурата да издаде европейска заповед за арест.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама