Агенцията по безопасност на храните: Не се подлъгвайте от по-ниските цени

16.04.2025 / 07:25 0

Булфото

Заради предстоящите великденски празници продължават засилените проверки на Българската агенция по безопасност на храните в магазините. Тази година те започнаха на 7 април и ще приключат след Великден.

Целта е да осигури безопасността на продуктите, които българинът слага на великденската трапеца. Затова акцентът на проверките пада върху агнешкото месо, козунаците, яйцата и боите, предаде Нова.

От Агенцията по безопасност на храните предупреждават потребителите да не се подлъгват от по-ниски цени и да не пазаруват яйца или агнешко от бусове, багажници и паркинги.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама