Актьорът Валери Йорданов при Сиромахов: Който е неудобен - той бива махан!
снимки: 7/8 ТВ
В четвъртък шоуто на Слави с водещ Иво Сиромахов се разви така:
Иво Сиромахов:
"Днес пред министерството на културата се проведе граждански протест срещу срамното уволнение на режисьора Александър Морфов от Народния театър Иван Вазов.
На протеста присъстваха големи български творци. Писатели, музиканти, журналисти! При мен е един от протестиращите Валери Йорданов!
_%20373x%20666.jpg)
Сиромахов: Говоря ти на „ти”, защото се познаваме от студентските години, приятели сме, учели сме заедно! Много исках да си говорим за спектакли, за филми, но виж сега, в каква унизителна ситуация сме поставени! Трябва да говорим за една срамна историв в народния театър! Сашо, който направи най-добрите представления там, няколко пъти беше уволняван!
Сега новият директор е уволнил Сашо и то дисциплинарно! Какво се случва/
Валери Йорданов: Аз съм протестирал още като студент и трамвай спря на две педи пред мен. Това не ми е мечта, да съм вечен протестиращ. И На българите също! Това е крах на хора, които яхнаха коня. Сашо доведе на бял кон директора Васил Василев. 30 души са напуснали театъра след назначаването на директора Васил Василев. Това се прикрива! Някои бяха принудени да напуснат, други бяха компенсирани. На тяхно място назначиха нови хора. Който е неудобен - той бива махан!".
_%20345x%20666.jpg)
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

