Анди Мъри стигна до мач с Григор
04.09.2016 / 02:15 1
Британецът Анди Мъри ще играе с Григор Димитров в 1/8-финалите на последния за годината турнир от Големия шлем - Ю Ес Оупън в Ню Йорк. Мъри се справи с упоритата съпротива на Паоло Лоренци след 7:6 (4), 5:7, 6:2, 6:3 и очаквано продължи напред след три часа и 20 минути игра, пише Sportal.bg.
Място на осминафиналите заслужиха също Хуан Мартин дел Потро, който надигра Давид Ферер със 7:6 (3), 6:2, 6:3, както и Доминик Тийм, справил се с Пабло Кареньо след 1:6, 6:4, 6:4, 7:5.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

1
0
