Анди Мъри стигна до мач с Григор

04.09.2016 / 02:15 1

Британецът Анди Мъри ще играе с Григор Димитров в 1/8-финалите на последния за годината турнир от Големия шлем - Ю Ес Оупън в Ню Йорк. Мъри се справи с упоритата съпротива на Паоло Лоренци след 7:6 (4), 5:7, 6:2, 6:3 и очаквано продължи напред след три часа и 20 минути игра, пише Sportal.bg.

40-ият в света италианец стоеше много добре на корта в първите два сета срещу Мъри, с когото до този момент бяха играли само веднъж преди 10 години. След като загуби втория сет, Мъри рязко вдигна оборотите, възползвайки се по най-добрия начин от физическото отпадане на своя италиански съперник и на 1/8-финалите ще има тежък тест срещу Григор Димитров.

Място на осминафиналите заслужиха също Хуан Мартин дел Потро, който надигра Давид Ферер със 7:6 (3), 6:2, 6:3, както и Доминик Тийм, справил се с Пабло Кареньо след 1:6, 6:4, 6:4, 7:5.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
kris (преди 9 години)
Рейтинг: 627383 | Одобрение: 123288
По - точно казано , Григор достигна до мач с Анди.......
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама