Антъни Джошуа: Със сигурност ще се бия с Пулев в бъдеще
25.10.2017 / 10:43 3
Антъни Джошуа не е сигурен дали Карлос Такам ще окаже по-голяма съпротива от Кубрат Пулев, срещу когото първоначално трябваше да защитава световната си титла на 28 октомври в Кардиф.
Джошуа смята, че Такам е по-труден опонент от Кобрата, но това не означава непременно, че ще му бъде по-трудно да постигне победа срещу претендента от Камерун, отколкото ако се бе бил Пулев.
“Мисля, че Такам е по-тежък опонент. Той може да ми нанесе повече щети. Но не мисля, че той е по-умен поради тази причина. Знаете ли откъде идвам аз? Така че какво наричаме по-труден? Дали по-умният боксьор ще ме накара да мисля повече? Или пък човекът, който ме накара да работя повече? Това би било интересно. Но мисля, че със сигурност ще се бия с Пулев в бъдеще”, заяви Антъни Джошуа пред boxingscene.com, пише Sportal.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

1
3
