Апелативната комисия потвърди: Литекс аут от „А” група

21.12.2015 / 15:19 0

Апелативната комисия към Българския футболен съюз потвърди решението на Дисциплинарната комисия за изваждане на Литекс от „А” група. 

Както е известно, заради изваждането на тима от мача с „Левски” в края на първото полувреме ловчанлии бяха изхвърлени от елита. От клуба обжалваха решението в Апелативната комисия, но тя потвърди решението на Дисципа, пише блиц.

На днешното заседание присъстваше президентът на клуба от Ловеч Трифон Попов, по чиято заповед главният мениджър Стойчо Стоилов нареди на футболистите да напуснат терена.

Последната надежда на Литекс е в последната инстанция - Изпълкома, чиито членове имат право да отменят наказанието. Според неофициална информация заседанието на Изпълнителния комитет на БФС ще се състои утре.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама