Арестуваха 83-годишен мъж от село Венец за закани към 51-годишна жена

13.08.2026 / 11:24 1

Снимка Фейсбук, ОДМВР - Габрово, архив

Полицаи задържаха 83-годишен мъж от село Венец, след като отправил закани за саморазправа към 51-годишна жена в частен дом в населеното място, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Шумен. 

Сигналът до полицията е подаден снощи, около 21:30 часа. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство, пише БТА. 

Мъже бяха задържани в началото на август в Хитрино и Шумен за отправена заплаха за убийство и за нанасяне на лека телесна повреда. На четири сигнала за насилие реагираха служители на Областната дирекция на МВР в Шумен на 21 юли.

От полицията в Шумен отчетоха и 18 процента ръст в регистрираните случаи на домашно насилие – 81, през 2025 г. спрямо 66 за предходната година.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
kris (преди 1 час)
Рейтинг: 647131 | Одобрение: 128291
Че неговият сочи шест и половина....С какво я заплашвал ??
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама