Арестуваха японец, в чийто апартамент откриха 9 разчленени тела

31.10.2017 / 18:26 1

Кадър: Нова тв

Японската полиция арестува днес 27-годишен мъж, в чийто апартамент бяха намерени девет разчленени тела, предадоха ДПА и Асошиейтед прес.

Заподозреният признал, че е нарязал телата в банята на жилището си в град Дзама, заявиха органите на реда, цитирани от БТА.

Полицията е открила в понеделник телата на осем жени и един мъж в хладилни чанти при разследване на изчезването на 23-годишна жена. Органите на реда подозират, че сред разчленените трупове е и тялото на жената.

По информация на местни медии жената се свързала по интернет със заподозрения, тъй като търсела човек, с когото да се самоубие, защото я било страх да умре сама.

Двамата били заснети от камери за наблюдение да вървят заедно близо до нейния и неговия апартамент на 23 октомври.

Съседи на мъжа казали, че от около август усещали неприятна миризма, идваща от неговото жилище.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама