Арсенал поведе в Англия, изпревари Лестър
28.12.2015 / 21:52 1
Арсенал е новият лидер във Висшата лига. "Топчиите" победиха новака Борнемут с 2:0 в мач от 19-ия кръг и вече са първи във временното класиране с 39 точки. Втори е сензацията на сезона Лестър с 38, а трети е Манчестър Сити (35), който утре гостува именно на "лисиците".
Габриел Паулиста откри в 27-ата минута. Месут Йозил покачи в 63-ата на 2:0 и реши всичко. Борнемут остава 16-и в класирането с 20 точки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

0
0
